Odoo • A picture with a caption

Hallinto

Company team

Pertti Lehti,

Toimitusjohtaja

pertti.lehti@tarfi.fi

040 480 3921

Company team

Terja Sundberg,

Talousjohtaja

terja.sundberg@tarfi.fi

040 194 0722


Company team

Pekka Ikonen,

Prosessijohtaja

pekka.ikonen@tarfi.fi

040 480 3672

Myynti

Company team

Sauli Pöllänen,

Myyntipäällikkö, pohjoinen

sauli.pollanen@tarfi.fi

040 583 4375

Company team

Juha-Pekka Ojala,

Myyntipäällikkö, itä

juha-pekka.ojala@tarfi.fi

040 766 8675 

Company team

Jukka Hynnä,

Myyntipäällikkö, länsi

jukka.hynna@tarfi.fi

040 628 1698

Company team

Sami Havukainen,

Myyntipäällikkö, etelä

sami.havukainen@tarfi.fi

040 621 2389

Company team

Timo Eskelinen,

Sähköisen kaupankäynnin myyntipäällikkö

timo.eskelinen@tarfi.fi

040 186 8429

Company team

Janne Räty,

Myymäläpäällikkö

janne.raty@tarfi.fi

040 485 7685

Company team

Ari Järvinen,

Avainasiakkuuspäällikkö

ari.jarvinen@tarfi.fi

040 527 7687

Markkinointi

Company team

Marko Rissanen,

Tiiminvetäjä, markkinointi

marko.rissanen@tarfi.fi

040 660 3456

Myyntiedustajiemme ja myymälöidemme yhteystiedot voit ladata tästä.   


Tarfi Oy
Äyritie 8 D
01510 Vantaa
Suomi
0207 590 220
asiakaspalvelu@tarfi.fi
Google Maps